Sağlık…

Sağlıklı bir yaşama sahip değilsek, başka neye sahip olmak isteyebiliriz ki?

Hiçbir şey.

İnsanı yaşama bağlayan, yaşamdan zevk almasını sağlayan ve hayatın tüm güzelliklerinden keyif almasına izin veren faktör sağlığının yerinde olmasıdır. Nitekim, temizlik ve hijyen iyi bir sağlığın önemli koruyucuları olarak yerlerini alırlar.

Günlük yaşantımız içerisinde sayısız yüzeye temas ediyoruz. Bu temaslarla milyonlarca bakteri ellerimize ve dolayısıyla ellerimizin dokunduğu her yere yolculuk ediyor, ettikçe çoğalıyor ve çoğaldıkça tüm hızıyla yayılıyor.

Günümüzün en büyük problemi ve hayatlarımızı esir alan covid-19’da işte bu şekilde yaşantımızın içerisinde sinsice dolaşıyor.

Bu yayılmayı engelleyebilmek adına kişisel temizliğimize dikkat etmek ilk şart olarak önümüze çıkıyor. Fakat aldığımız tüm önlemlere rağmen temel ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek adına temas etmek zorunda kaldığımız durumlar oluyor. Yeme, içme ve hijyen alışverişlerimiz için, market arabaları. Dokunmak zorunda kaldığımız market arabaları yoğun kullanım dolayısıyla virüs ve bakteri yayılımı konusunda ciddi bir problem haline geliyor.

Güzel haber, bu problemin önüne geçmek mümkün!

Çamkıran Market Arabaları olarak, Plastimark Clean Antibakteriyel serisi ve eşsiz teknolojisini sizlere takdim ediyoruz. Clean serisi, antibakteriyel olma özelliği sayesinde yoğun kullanım sonucu sayısız bakteri üreten ve biriktiren market arabalarına eşsiz bir çözüm getiriyor. Market arabalarının, tutmak için tasarlanan kısmındaki özel bileşenlerden oluşan antibakteriyel koruyucu katman bakterilerden korunmayı sağlamakla birlikte güvenli ve hijyenik bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Aldığımız bu titiz önlemlerle bu zor günlerin üstesinden gelebiliriz!

İlgili İçerikler