Geçtiğimiz yıl içinde perakende dünyası, Covid-19 sebebiyle önemli ölçüde değişti. Kısıtlamalar, kontroller ve önlemler alışverişte daha dikkatli bir tutum sergilemeye yöneltti.

Özellikle sokağa çıkma yasağının olduğu aylarda; online satışların artmasına rağmen, fiziki olarak da mağaza alışverişlerinde düşüş yaşanmadı. İnsanlar, her şeyden önce ürünleri incelemek için değil, aynı zamanda sınırlı ürün seçeneği, teslimatta olası gecikmeler gibi bazı dezavantajlar yüzünden de süpermarketlere gitmeye devam etti. Bundan yola çıkarak diyebiliriz ki: Mağaza içi alışverişi online alışverişe tercih ederken, dikkat edilmesi gereken temel husus güvenliktir.
Tüketiciler maksimum hijyen koşullarını garanti eden satış noktalarından alışveriş yapmayı tercih etti ve Plastimark da bu sebeple, viral yükü azaltabilen antibakteriyel katkı maddesiyle yapılan Clean serisi ile bir dizi ürün sağladı.  Plastik market arabalarında ve plastik market sepetlerinde kullanılan antibakteriyel malzeme, metabolik olarak aktif bakterilerin büyümesini ve çoğalmasını önleyebilen kalitede üretildi. Böylece plastik market arabaları ve plastik market sepetlerinin mikrobiyal güvenliğini artıran ve kullanıcılar arasındaki bakteri alışverişini sınırlandırdı.

Siz de mağazalarınıza Plastimark Clean plastik market arabaları ve plastik market sepetini entegre edip müşterileriniz için güvenli ve sağlıklı bir alışveriş imkanı sunabilirsiniz.

İlgili İçerikler