Her ebeveyn, çocuklarının sorumluluk sahibi ve farkında bir birey olması için çabalar. Bir çocuğa en baştan her şeyi öğretmek, sorumluluk bilincini kazandırmak, ebeveynler için hayatın her anına yerleşmiş bir durumdur. Çocuklar, sürekli sizlerle oyun oynamak isterler ve oyun onlar için en iyi öğrenme araçlarından biridir.

Alışveriş esnasında sıkılan çocuklarımıza, onların eğlenmesini ve öğrenmesini sağlayarak ebeveynlerin rahatça alışveriş yapmalarını destekleyebileceğimiz bir çözüm sunduk. Çamkıran Market Arabaları, geleceğin müşterisi olan çocuklarımıza, onlar için büyük bir eğlence olan minyatür market arabalarını sunuyor. 25 litre kapasiteli bu alışveriş sepeti, çocukların kendi istediklerini gösterebilme ve ihtiyacı olan ürünleri seçebilme fırsatı tanıyor.

Çocuklarımıza sorumluluk almayı aşılamak için bir adım olan alışveriş bilinci, çocuk market arabalarıyla onların gerçek bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlıyor. Çocuklara uygun boyu ve dikkat çekici renk seçenekleriyle, onlar için alışverişi hem oyun hem öğrenme aracına çevirebiliriz.

İlgili İçerikler