Günümüzde özellikle perakende sektöründe büyük metrekareli alışveriş merkezleri oldukça popüler hale gelmiş, bu müşteriler için bol seçenek sunmanın yanında, alışveriş alanının büyük olması nedeni ile taşıma zorluğunu da beraberinde getirmiştir. Bu sebeple market arabaları bu sorunu çözmede en pratik yardımcılarımızdır.
Bugün aşağı yukarı orta segmentten başlayan her mağazada / markette mutlaka market arabası bulunmaktadır. Market arabalarının müşterilerin mağazada kalma süresi üzerinde etkisi olduğu da yapılan araştırmalar sonucu görülmüştür. Market arabası olmayan bir mağazada sadece birkaç ürün alarak çıkan müşteriler, kolay sürülebilen bir market arabası ile 2 kat daha fazla alışveriş yapmıştır.

Market arabalarının mevcut olması kadar kalitesi, şıklığı ve işlevi de çok önemlidir. Bir alışverişte olduğumuzu düşünelim. Çok ses çıkaran veya paslanmış bir arabayı kullanmak istemeyiz değil mi? Aynı zamanda görsellik de es geçilemeyecek bir faktördür. Arabanın gözümüze hoş ve estetik gelmesini de isteriz. Haftada bir kez kullandığımız bir aracın rahat ve güvenilir olması güzel bir ayrıcalıktır.

Çamkıran Market Arabaları olarak; market arabalarımızı, bu faktörleri göz önünde bulundurarak tasarlıyoruz. Çeşitli ürünlerimizle, şık modellerimizle marketinize kaliteli bir görünüm kazandırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili İçerikler