Dünyada en çok kullanılan hammadde olan plastik, hiç bu kadar şık olmamıştı! PLASTIMARK’ın geliştirdiği ahşap fiber ile plastiğin birleşimi size yepyeni bir deneyim yaşatmaya hazır. Plastiğin uzun ömürlü olmasından ilham alan PLASTIMARK®, bu uzun ömürlülüğü bir adım ileriye taşımak için plastiği ahşap ile birleştirdi. Market arabalarında ve market sepetlerinde daha doğal ve estetik bir çözüm mümkün! Ürünlerde kullanılan ağaç lifleri yalnızca FSC® sertifikalı ormanlardan elde edilen ahşap işleme atıklarından geliyor. Estetik görünümünün yanında çevre dostu olan bu market arabalarına Çamkıran Market Arabaları güvencesi ile ulaşabilirsiniz.

PLASTIMARK® Ahşap:

  • Alışveriş deneyiminizi genişletir
  • Ahşabın hassasiyeti ve zerafetini hissetmenize yardımcı olur
  • Market arabalarına çevre dostu bir el uzatır

PLASTIMARK® Ahşap Teknik Özellikleri:

Commission Regulation (EU) No. 10/2011’e göre gıda temasına uygundur. Sıvılar ile temasında hiçbir sakınca yoktur. Etanol, asetik asit, hidroklorik asit ile temasta herhangi bir reaksiyon göstermez. Düşük sıcaklıklarda  mekanik özellikleri değişmez. Yüksek sıcaklıklarda bile yıkanabilir.

Plastik market arabaları ve plastik market sepetleri denilince akıllara gelen PLASTIMARK® modern problemlere modern çözümler getirmeye devam ediyor. Çamkıran Market Arabaları olarak modern çözümleri sizlere ulaştırmaktan gurur duyuyoruz.

İlgili İçerikler