Çamkıran Market Arabaları’nın tedarikçisi olduğu Plastimark adından da anlaşılacağı gibi, temelinde yatan girişimcilik fikrinin doğuşundan bu yana teklifinin özü olarak plastiği hayal etmiş ve kullanmıştır. Bu durum yalnızca ekonomik, teknolojik ve estetik açıdan değil aynı zamanda etik açıdan da çok yönlü bir düşüncenin değerlendirmesi olduğunun göstergesidir. 

Aslında plastik, mevcut uygarlığın temel direklerinden birini temsil ediyor. Tıptan nakliyeye, tekstilden ev ortamına kadar sayısız uygulama alanı bulunmaktadır. 

Son zamanlarda ortaya atılan ekolojik itirazlar, materyalinin kendisinin değil bilinçli ve sorumlu bir şekilde kullanılmasını savunuyor. 

Bu görüşle birlikte Çamkıran Market Arabaları ve Plastimark da kendi etik ve ekolojik davranış biçimlerini belirlemiştir:

  • %100 geri dönüştürülebilir malzemelerin kullanımını sağlamak,
  •  Kendi fabrikasında fosil olmayan yakıtlar tarafından bağımsız olarak üretilen elektrikle üretim yapmak,
  • Hammaddenin ekonomik ömrünü uzatmak ve genel çevresel etkiyi azaltmak amaçlı müşterilerine yeni nesnelerin üretim devresine sokmak için üretim ömrünün sonunda ürünü iade etme imkanı sunmak.

 

Sizde web sitemizi inceleyerek, ekolojik ve etik açıdan kullanıma sunulan Çamkıran plastik market arabalarımızı inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İlgili İçerikler