Plastimark market arabaları, kendinden kilitlemeli hırsızlık önleme cihazlarına sahip tekerlekleri desteklemenin yanı sıra, aslında daha fazla aksesuar ve yeni teknolojilerin uygulanması için yapısal olarak uygun market arabalarıdır. RFID (radyo frekansı tanımlama) teknolojisiyle tam uyumlu tasarlanmış Plastimark ürünleri, modern bir görünüm kazandıran çekici tasarımlarının yanı sıra güvenlik konusunda da oldukça ileri bir tasarıma sahiptir.

Bir zamanlar basit bir araç olarak görülen plastik market arabaları ve plastik market sepetleri, şimdiki zamanda alışverişin vazgeçilmez bir parçası. Alışveriş deneyimlerine ortak olan Plastimark market arabaları ve sepetleri, Avrupa yasa ve yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Sahip olduğu aksesuarların içerisinde güvenlik için kilitli anahtarları ve kilitlemeli tekerlekleri bulunmaktadır.

Siz de web sitemizi inceleyerek, güvenlikli bir kullanım sunan Çamkıran plastik alışveriş sepetlerimizi ve plastik alışveriş arabalarımızı inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili İçerikler