Elan France tarafından alışveriş arabalarının çevresel etkisi üzerine yapılan araştırmaya göre, Plastimark plastik market arabaları ile standart metal arabalar arasındaki fark çok büyük.

Araştırma, bir Plastimark market arabasının üretiminin yenilenemeyen enerjiden %69,4, doğal kaynaklardan %74,1 tasarruf sağladığını ve atmosfere sera gazının %76,5 daha az salındığını gösteriyor. Bugün Plastimark, alışveriş arabalarının eski ve artık kullanılmayan metal arabalara kıyasla üçte bir oranında çevresel etkiye sahip olduğunu gururla onaylayabilir.

Müşterinin çevre sorunlarına karşı artan farkındalığı, perakendeciyi  süpermarkete giderek daha sosyal bir çağrışım kazandırmaya yönlendirmek, onu bir tüketim yerinden etik bir bağlılık yerine dönüştürmek, iletişim ve müşteri sadakati açısından önemli avantajlar elde etmektedir. Plastimark Türkiye distribütörü Çamkıran ise bu ürün ve hizmetleri sizin için sunar .

Mağazalarınız için Çamkıran plastik market arabalarını ve plastik sepetleri  tercih etmek, bir yandan müşterilerinize ekolojik, yenilikçi ve kaliteli bir ürün sunmak, diğer yandan somut ekonomik tasarruflar elde etmek, kurumsal imajınızı pekiştirmek ve rakiplerinizden farklılaşmak demektir.

İlgili İçerikler